Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Results

Live Search

GRAND ANSE TRIATHLON 2015
Sunday 6TH SEPTEMBER 2015 -  7:00 am  -  MOURNE ROUGE, Grenada
                                             OVERALL RESULTS  -  SPRINT TRIATHLON (750M SWIM / 20KM BIKE / 5KM RUN)

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     PL.  TIME         #    NAME                   AG   S    PL/TO   DIVSN      PL    SWIM    TR1     PL    BIKE    TR2     PL     RUN    COUNTRY  
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      1  1:13:13.0     22   CALUM NOEL             18   M     1/1    M16-19      1   14:03             1   37:21             1   21:49    GRN                
      2  1:23:36.0     12   DANNY DONELAN          41   M     1/2    M40-49      4   18:04             2   40:46             4   24:46    GRN                
      3  1:24:20.0     25   TYLER O'BRYAN          26   M     1/4    M20-29      2   16:57             6   43:14             2   24:09    CAN                
      4  1:24:56.0      6   MATT MAK               25   M     2/4    M20-29      5   18:30             5   41:53             3   24:33    USA                
      5  1:25:34.0     18   BRUNO PLANTEGENEST     53   M     1/2    M50+        6   18:33             3   41:05             5   25:56    GRN                
      6  1:26:54.0     14   HELEN RAITHBY          43   F     1/1    F40-49      7   19:03             4   41:09             6   26:42    GRN                
      7  1:36:40.0      5   BRIAN HRANEK           25   M     3/4    M20-29      9   20:05             8   48:29             8   28:06    USA                
      8  1:37:43.0      8   LIZ PEACH              39   F     1/1    F30-39     12   21:10             7   48:12             9   28:21    USA                
      9  1:41:49.0      4   MOLLY LESSER           25   F     1/3    F20-29     10   20:39            11   54:14             7   26:56    USA                
     10  1:42:56.0      7   THERESA SCHILL         26   F     2/3    F20-29     11   21:07             9   48:56            11   32:53    USA                
     11  1:50:36.0     10   JORDAN WEST            25   M     4/4    M20-29      8   19:24            13   59:01            10   32:11    USA                
     12  1:55:48.0     26   CHAD HYSON             41   M     2/2    M40-49     13   22:07            12   56:59            13   36:42    GRN                
     13  1:56:11.0     11   DIETMAR ZUBER          70   M     2/2    M50+       14   30:24            10   52:49            12   32:58                       
     14  1:57:30.0      9   KATIE WEST             24   F     3/3    F20-29      3   17:23            14 1:02:18            14   37:49    USA         

OVERALL RESULTS  -  KIDS 13-15

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     PL.  TIME       #    NAME                   AG   S    PL/TO   DIVSN      PL    SWIM    TR1     PL    BIKE    TR2     PL     RUN    SCHOOL  
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      1    52:43.0     21   LILLY SYLVESTER        15   F     1/1    G13-15      1    7:25             1   30:55             1   14:23              

                                                                 OVERALL RESULTS  -  KIDS 11-12

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     PL.  TIME       #    NAME                   AG   S    PL/TO   DIVSN      PL    SWIM    TR1     PL    BIKE    PL     RUN    SCHOOL
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      1    31:22.0     13   JAYDON HYSON           12   M     1/2    B11-12      1    6:29             1   17:16             1    7:37                       
      2    40:41.0     19   COBY SYLVESTER         11   M     2/2    B11-12      2    7:50             2   21:40             2   11:11